Kraunasi...

Sausio Artuma: kaip kalbėtis, klausytis ir būti išgirstam?

 

Kaip atsiliepti į popiežiaus troškimą, kad Sinodas vyktų? Ką galime padaryti, kad iškilę sunkumai ar abejingumas nepaliktų mūsų pasyviais stebėtojais?.. Drauge su savo autoriais ir skaitytojais Artuma ieško būdų, kaip kalbėti ir susikalbėti, kaip girdėti ir būti išgirstam… Naujai atrasdami sinodinę tradiciją Bažnyčioje, susitinkame su kitų konfesijų broliais krikščionimis – ortodoksais ir evangelikais, kurie nuolat keliauja sinodiškai. Nepamirštam sugrįžti ir pažvelgti, ko mus apie tai moko Šventasis Raštas arba Lietuvos šviesuoliai, kad tik patirtume daugiau sinodinio susitikimo džiaugsmo bei vaisių.

 

 

 


Kategorija Straipsniai


Grįžti atgal Paskelbta: 2022-01-01

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt