Šv. Mišių intencijos

Brangūs broliai ir seserys, karantinas Lietuvoje paskatino atsiliepti į Jūsų prašymus suteikti galimybę šv. Mišių intencijas pateikti ir internetu.

Apačioje matysite galimybę pasirinkti Jums norimą dieną. Labai prašytume Jus, kad norėdami užrašyti intenciją tai pačiai dienai, dėl intencijos užrašymo susisiektumėte telefonu +370 698 79834. Užrašius Jūsų norimą intenciją, Jūsų nurodytu adresu bus atsiųstas laiškas, kad intencija yra užrašyta.

Labai prašome NEPAMIRŠTI užpildyti formos ir BŪTINAI nurodyti savo kontaktus,

kad esant reikalui būtų galima su Jumis susisiekti.

Primename, kad šv. Mišios aukojamos PIRMADIENĮ 18.00 val., ANTRADIENĮ-PENKTADIENĮ 8.00 ir 18.00 val., ŠEŠTADIENĮ 18.00 val., o SEKMADIENĮ – 10.00 ir 12.00 val. Jūsų užsakytomis intencijomis.

[text field. Example: [text* book-date class:walcf7-datepicker placeholder "Date Picker"]

Norimą auką galite pervesti tiesiai į Zarasų švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos banko sąskaitą:

Banko sąskaita

Gavėjas: Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija

Įmonės kodas: 191270711

Bankas: „Swedbank“, AB

Banko sąskaita: LT31 7300 0100 9307 2259

Paskirtis: Auka už šv. Mišias

Mokėjimo pavedimo PASKIRTIES laukelyje BŪTINAI įrašykite: „Auka už šv. Mišias“ ir nurodykite savo telefono numerį.

Telaimina Jus Dievas!

Grįžti atgal