Kraunasi...

Birželio Artuma: nuo sužeistos vienybės prie Jėzaus Širdies

Šį mėnesį Artuma drauge su visa Bažnyčia bando priglusti prie Švenčiausiosios Jėzaus Širdies ir žvelgti į aktualijas, ypač palietusias žmonių vienybę. Kaip nepakliūti į gyvenimo spąstus? Ar vis dar augame Kristaus meilėje?.. Ar gali būti, kad meldžiamės erezija, užsilikusia katalikų maldose?.. Kas svarbiau – žmogus ar diagnozė? Ar galime užmušti žodžiais ir įsitikinimais? Kokios žodinio smurto, neapykantos kalbos priežastys ir pasekmės? Kartu gręžiamės į atleidimo kalbą, į atsidavusį ir atsakingą savęs dovanojimą pašaukime bei tarnystėje – tėvystės ir vyskupystės, liudijimo ir perdavimo, jauno Carito bei gyvos jaunimo savanorystės.

 

 


Kategorija Straipsniai


Grįžti atgal Paskelbta: 2021-06-01

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2021 www.zarasuparapija.lt