Folkloro teatro „Tonatsuyts” pasirodymas Zarasų bažnyčioje

Lietuvoje svečiuojasi Armėnijos Folkloro teatras „Tonatsuyts”, atkeliavęs net iš Jerevano. Folkloro teatras „Tonatsuyts” susikūrė 2007 metais. Jo narius vienija tikslas – atgaivinti ir puoselėti armėnų ritualus ir tradicijas, kalendorines šventes, ankstyvąją armėnų tautos muziką ir pristatyti tai ne tik Armėnijoje, bet ir visame pasaulyje.

Folkloro teatre – įvairaus amžiaus armėnai, išreiškiantys save tradicinėmis dainomis ir šokiais, muzikuojantys tradiciniais instrumentais ir net vaidinantys šešėlių teatre. Folkloro teatras „Tonatsuyts” daugiausia savo veiklą vykdo etnografiniame muziejuje Aštarake, apie 20 kilometrų nutolusiame nuo Armėnijos sostinės Jerevano. Jų repertuare daug religinės muzikos, kurią jie plačiai atlieka pas save Armėnijoje.

Svečiai iš Armėnijos mielai sutiko sudalyvauti šv. Mišiose Zarasų bažnyčioje ir pristatyti savo krašto tiek folkloro, tiek religinę muziką bei giesmes. Įvertinkime puikią progą – pasigėrėti armėnų kultūros perlais! Kviečiame!

Kategorija Parapija

Grįžti atgal Paskelbta: 2018-08-17