Kraunasi...

Lapkričio Artuma: Meilės džiaugsmo VIII skyrius – padėti, o ne pasmerkti!

Ar skyrybos gali būti pateisinamos? Ar išsiskyrusieji atskiriami ir nuo Bažnyčios? Ar tebegalioja sąvoka „gyvenantys nuodėmėje“? Kaip elgtis su Mišias lankančiais, tačiau sakramentų priimti negalinčiais bendruomenės nariais? O gal dabar ir išsiskyrus bei gyvenant antroje santuokoje galima eiti Komunijos? Kiek „liberalus“ gali tapti Bažnyčios požiūris į santuoką?.. Tokius klausimus visame pasaulyje sukėlė popiežiaus Pranciškaus laiško Meilės džiaugsmas aštuntasis skyrius, kuriam ir skirtas lapkričio Artumos numeris.

 

 

Lapkričio mėnesio Artumos žurnalo numerį galite įsigyti Zarasų bažnyčioje

 

artuma.lt

 

 

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2017-11-02

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt