Kraunasi...

Tėvas Stanislovas. Raktų ryšulys

 

Pirmajame Biblijos puslapyje Dievas žmogų pavadino valdovu: „Užvaldykite visa!“ O ir dažnai giedamoje psalmėje išdidžiai primenama: „Žemę gi Jis atidavė žmonių vaikams“. Naujojo Testamento evangelijose, apaštalų laiškuose dažniau vartojamas žodis „prievaizdas“.

Prievaizdo atributas – raktų ryšulys. Prievaizdas atrakina ir užrakina sandėlius, pinigų dėžes, kambarius.

Pasaulio įvaizdis – tai begalės durų. Žmogus žūtbūt nori sužinoti, kas už jų.

Kaip mes dėkingi tiems raktininkams, kurie atidarė duris į mikropasaulį. Sužinojome apie mikrobus, virusus, daugelį iš jų išmokome valdyti. Šiame amžiuje žmogus ėmė rakinti duris į makro-pasaulį. Štai jau Mėnulis „atidaras“, nemaža akmenėlių iš ten pargabenta. Jau žvanginama raktais nuo Marso.

Yra ir tokių raktininkų, kurie žūtbūt nori atrakinti duris, kurių negalima ir nereikia atidaryti. Ant tų durų užrašyta: „Rytdiena“. Jėzus labai įsakmiai perspėjo: „Nebūkite bailiai, susirūpinę rytdiena“, „Gana dienai jos vargo“.

Tačiau horoskopų sudarinėtojai ir visa plejada burtininkų žvangina ir žvangina raktais. Veltui!!! Tas darbas bergždžias, tas darbas juokingas, o gal ir nelabai protingas.

 

 

Iš knygos: „Apie meilę ir tarnystę“

Margi raštai, 1997

 


Kategorija Straipsniai


Grįžti atgal Paskelbta: 2022-04-07

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt