Malda už taiką Ukrainoje

Karui Ukrainoje tebesitęsiant kviečiame jungtis prie vykstančių maldos už taiką iniciatyvų.

Maldos iniciatyvų sąrašas (nuolat pildomas):

1. Lietuvos vyskupai kviečia visus tikinčiuosius ir toliau už taiką melstis Rožinio malda.
  2. Karo akivaizdoje galima melstis malda į šventąjį arkangelą Mykolą.
  3. Vilniaus Šv. Juozapo kunigų seminarija kviečia į 40 dienų maldos akciją už Ukrainą. Kasdien 19.30 val. kalbamas Dievo gailestingumo vainikėlis, jungtis galima per Seminarijos feisbuko paskyrą.
  4. Vilniaus Šv. Pilypo ir šv. Jokūbo bažnyčioje šiokiadieniais 11.30 val. kalbamas rožinis už taiką Ukrainoje.
  5. Kovo 7 d. 12 val. Vilniaus Šv. Pilypo ir šv. Jokūbo bažnyčioje prasideda antrasis šv. Mišių už Ukrainos laisvę devyndienis meldžiant stebuklo.
  6. Melstis už Ukrainą kviečia visą parą atvira Dievo Gailestingumo šventovė. 15.00 val. ir 3.00 val. – Dievo Gailestingumo vainikėlio malda už taiką, kurią galima stebėti ir internetu.
  7. Bernardinų parapijos kieme augantis medis puošiamas maldomis ir Ukrainos vėliavėlėmis.
  8. Vilniaus Piligrimų centras paskelbė Dievo Gailestingumo vainikėlio maldą ukrainiečių kalba.
  9. Kiekvieną dieną 15 val. Faustinos namelyje meldžiamasi Dievo Gailestingumo vainikėlio malda bei litanija už Ukrainą ir taiką pasaulyje.

Bernardinai.lt

Kategorija Maldos