Lietuvos vyskupų konferencijos informacija dėl pamaldų su tikinčiaisiais tvarkos

2021 m. balandžio 16 d.

Atsižvelgus į paskiepytų ir imunitetą virusui įgavusių žmonių skaičiaus didėjimą bei į sprendimus leisti vėl veikti įvairioms įstaigoms, nutarta nuo balandžio 18 d. nebetaikyti pamaldų su tikinčiaisiais draudimo ir tų savivaldybių teritorijose, kuriose šios pamaldos laikinai vyko tikintiesiems fiziškai nedalyvaujant. Visose bažnyčiose privalu ir toliau užtikrinti atstumą tarp besimeldžiančiųjų taip, kad vienam žmogui tektų ne mažiau kaip 15 kv. m bažnyčios ploto. Tikintieji privalo ir toliau dėvėti apsaugines kaukes, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų saugumo reikalavimų. Savo vyskupijose ordinarai gali nustatyti ir papildomus reikalavimus.

Lietuvos vyskupų konferencijos informacija

Kategorija Lietuvos Vyskupų Konferencija