Kraunasi...

Spalio Artuma: senatvė – ar laikas „džiauti irklus“?

„Ne“, – sako popiežius Pranciškus, kai spalio Artumoje toliau bandome suprasti jo paraginimą apie meilę šeimoje Amoris Laetitia, šįkart atrasdami… senatvę – visų ateitį, o kai kurių jau šiandienos tikrovę. Drauge su Pranciškumi ir įkandin jo siunčiame žinią savo skaitytojams: kad istorija prasideda ne nuo mūsų, kad esame tik kelio paveldėtojai, kad mums labai reikia senolių žodžių, švelnumo ar vien artumo (pagal AL 192).

Tad spalį, ne tik Rožinio maldos, bet ir Pagyvenusių žmonių mėnesį, Artumoje svarstome: kam skirtas šis laikas, kai, atrodytų, tavo dienos jau praėjo ir jautiesi išstumtas iš gyvenimo? Kodėl vieni seneliai brandūs ir giedri, o kiti nusivylę ir piktoki? O juk Pranciškus sako: senatvė yra pašaukimas. Kokia tuomet senolių misija šeimoje, Bažnyčioje bei pasaulyje? Ar galime jau dabar mokytis… senti?

 

 

Spalio mėnesio Artumos žurnalo numerį galite įsigyti Zarasų bažnyčioje

 

artuma.lt

 

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2017-09-30

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt