Spalio 8-ąją – vaikai įrašyti į Rožinio ir Škaplieriaus draugiją


a- A+

Spalis – Rožinio maldos mėnuo. Šiuo laiku tikintieji visame pasaulyje skiria ypatingą dėmesį Rožinio maldai, taip pagerbdami Švč. Mergelę Mariją. Spalio 8-oji mūsų parapijai buvo ypatinga ir džiugi diena. Vaikai, pavasarį priėmę pirmąjį kartą Eucharistinį Jėzų, buvo įrašyti į Rožinio ir Škaplieriaus mylėtojų gretas. Šv. Mišių aukoje vaikams buvo primenama apie Rožinio maldos svarbą ir galią, dalijamasi gražiomis mintimis bei pašventinti vaikų atsinešti Rožiniai ir Škaplieriai.

Linkime, kad jauniesiems Marijos mylėtojams Rožinis būtų ne gražus papuošalas, o maldos įrankis, nes, anot Šv. Jono Pauliaus II, kalbėti Rožinį yra ne kas kita, kaip kartu su Marija įsižiūrėti į Kristaus veidą.

„Švenčiausioji Mergele Marija, Kristaus ir mūsų Motina, šiandien aš pasirenku Tave savo Globėja ir Gynėja.“

 

 

 

 


Grįžti atgal Paskelbta: 2017-10-13


Visos teisės saugomos © 2017 www.zarasuparapija.lt