Kraunasi...

Vaikų Velykėlės Zarasų bažnyčioje

 

 

Tradiciškai Lietuvoje švenčiamas Atvelykis užbaigia Velykų oktavą ir yra vadinamas mažosiomis arba vaikų Velykėlėmis. Šios šventės svarbiausias simbolis yra kiaušinis, kuris siejamas su atgimimu ir nauja gyvybe.

Balandžio 7 d., Gailestingumo sekmadienį, vaikų Velykėles šventė ir mūsų mažieji parapijiečiai. Tai tikra Dievo gailestingumo dovana mūsų bendruomenei. Daug parapijos jaunų šeimų su vaikais dalyvavo Eucharistijos šventime, o po šv. Mišių kartu su Velykų Zuikiu žaidė įvairius velykinius žaidimus: su dideliu džiaugsmu rideno margučius, piešė, spalvino, dalyvavo estafetėje, klausė Zuikio pasakojimų… O Zarasų bažnyčios skliautai aidėjo nuo vaikų juoko ir klegesio.

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2024-04-08

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2024 www.zarasuparapija.lt