Kraunasi...

Paaukok vargstantiems – parsinešk šviesos! Lapkričio 19 d. startuoja Carito žvakelių akcija

 

 

Net 80 tūkst.  akcijos „Gerumas mus vienija” žvakelių – padėkų už paramą vargstantiems Caritas džiaugsmingai išlydi į kelionę po Lietuvą. Tradicinė Carito žvakelių akcija prasideda lapkričio 19-ąją minimą Vargstančiųjų dieną ir truks iki Kalėdų. Surinktos aukos pasitarnaus sunkumus patiriančioms šeimoms, ligoniams, vienišiems, senyvo amžiaus, nelaimų ištiktiems žmonėms.

Aukoti ir už tai dovanų gauti rūpesčio vieni kitais simbolį –„Gerumas mus vienija“ žvakelę iki Kalėdų galėsite bažnyčiose, parapijose, Caritas centruose.

 

 

Kiekviena Caritas žvakelė – gyvenimo išbandymus patiriančių rankų paliesta. VA Carito žvakių dirbtuvės jas liejantys žmonės stiprina bendravimo komandoje, laiko, darbų planavimo bei socialinius įgūdžius, kad galėtų lengviau integruotis į darbo rinką. Paremti VA Caritas žvakių dirbtuves galite čia.
Prisidėti prie akcijos finansiškai paremiant Caritas misiją galite čia – pavedimo paskirtyje nurodydami Gerumas mus vienija.
26 kartą visoje Lietuvoje rengiamos „Gerumas mus vienija“ akcijos  žvakelės Vargstančiųjų dieną pašventinamos katedrose ir bažnyčiose. Akcijos nuotaika Jūsų bendruomenėse ir namuose kviečiame dalintis socialiniais tinklais, pridedant #GerumasMusVienija #Caritas #EsameVienašeima #Parama

Ačiū Jums už gerumą!

 

https://www.caritas.lt/news/paaukok-vargstantiems-parsinesk-sviesos

 


Kategorija Parapija Skelbimas


Grįžti atgal Paskelbta: 2023-11-18

Naujausi straipsniai© 2024 www.zarasuparapija.lt