Kraunasi...

Sutvirtinimo sakramento teikimo šventė

 

 

Birželio 25., sekmadienį, Zarasų bažnyčioje vyko ypatingos iškilmės – Sutvirtinimo Sakramento teikimo šventė. Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM vadovavo šv. Mišių aukai bei, per Jo Ekscelencijos rankas priėmę Šventosios Dvasios dovanas, 34 jaunuoliai nusprendė eiti tikėjimo keliu, gyvenime vadovautis dorovės vertybėmis ir krikščioniškosios pasaulėžiūros principais.

Sutvirtinimo Sakramentas – tai Krikšto Sakramento atbaigimas, suteikiantis drąsos išpažinti savo tikėjimą. Jį priimdami jūs sąmoningai apsisprendžiate stoti į krikščioniškos brandos kelią, kur suteikiama ypatinga malonė krikščioniškąjį tikėjimą liudyti žodžiais ir darbais savo aplinkoje. Dabar jūs esate palaiminti Šventosios Dvasios dovanomis. Mes nuoširdžiai linkime, kad šios nuostabios dovanos padėtų jums eiti per gyvenimą pagal Bažnyčios mokymą ir meilę Dievui.

 

Džiaugiamės savo tikėjime sutvirtėjusiais jaunuoliais!

 

 

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2023-06-26


© 2024 www.zarasuparapija.lt