Kraunasi...

Pirmosios Komunijos šventė Zarasuose

 

 

2023 m. gegužės 27 d. Zarasų švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia buvo pilna šviesos ir džiaugsmo, nes vyko ypatinga šventė – Pirmosios Komunijos diena. Mūsų vaikai, puošti šventiniais drabužiais ir su šypsena veiduose, atvyko kartu su savo šeimomis. Jų širdys buvo pilnos laukimo, susijaudinimo ir dėkingumo už šią ypatingą akimirką.

Tai diena, kai  mūsų ketvirtokai gavo ypatingą dovaną ir malonę – atvėrė Jėzui savo širdeles ir su visa šeima susitiko su Tikėjimo stiprybe.

Už tai, kad padėjo augti ir ruoštis šiai šventei, dėkojame mokytojai Aurelijai, bažnyčios patarnautojams, visiems prisidėjusiems, o ypač kunigui dekanui Vydui Juškėnui. Už kantrybę, už padrąsinimą, už šypseną.

 

Tėveliai

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2023-06-01

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2024 www.zarasuparapija.lt