Kraunasi...

Dievo Žodžio sekmadienis

 

Sausio 22 d., trečiąjį eilinį liturginių metų sekmadienį, minėjome 2019 m. popiežiaus Pranciškaus į Bažnyčios minėjimų kalendorių įrašytą Dievo Žodžio sekmadienį. Šiemet jo tema – šv. Jono pirmojo laiško žodžiai: „Ką matėme ir girdėjome, skelbiame ir jums“ (1 Jn 1, 3).

Šis sekmadienis yra skirtas artimiau apmąstyti mums duotą Dievo Žodį, įsigilinti ir dalintis juo su visais. Atsimenant šv. Jeronimo įspėjimą, kad „kas nėra susipažinęs su Biblija, tas nepažįsta Kristaus“, esame kviečiami vis labiau apmąstyti šv. Raštą ir su meile skelbti Dievo Žodį.

Šiandien kiekvienas dalyvavęs šv. Mišiose parapijietis, turėjo galimybę parsinešti į namus lapelį – šv. Rašto citatą, kuri būtų tarytum „žibintas kojoms ir šviesa takui“ apšviesti mūsų gyvenimo kelionėje. Linkiu, kad šventasis Raštas kartu su Eucharistija būtų kiekvieno krikščionio tikėjimo neblėstantis židinys.

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2023-01-22


© 2024 www.zarasuparapija.lt