Kraunasi...

Kalėdų stebuklo belaukiant

 

Nuostabiais muzikos garsais šeštadienio vakarą Zarasų parapijos tikintieji ir svečiai pasitiko Adventą. Žengsime šiuo apmątymų ir gerų darbų keliu link šventų Kalėdų stebuklo. Kai už lango jau krenta snaigės ir klausytojus užburia muzikos melodijos, atrodo ir pasaulis tampa toks šviesus, tyras ir magiškas. Tokį jausmą mums sukūrė koncerto „Kalėdų stebuklo belaukiant“ atlikėjai. Nuoširdus ačiū Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos, gitaros specialybės gitarų trio (mokytojas Maksim Bendelston); Aušrinei Gudaitei ir Ievai Gudienei, akompaniatorei Jelenai Churakovai; viešnioms iš Ukrainos Yuliiai Konoplitskai (vokalas) ir akompaniatorei Olenai Bobovich; iš Zarasų krašto kilusiam, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojui, vieninteliam profesionaliam vibrafonistui Mariui Šinkūnui; bei renginio organizatoriui Zarasų rajono savivaldybės Kultūros centro direktoriui Aurimui Gudui.

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2022-11-26

Naujausi straipsniai© 2023 www.zarasuparapija.lt