Kraunasi...

Žolinės atlaidai Zarasuose

 

Zarasuose šį savaitgalį vyko miesto šventės „Zarasams – 515“ renginiai, kuriuos vainikavo garsieji Žolinės atlaidai švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, sulaukę gausaus būrio zarasiškių ir miesto svečių. Nuo senų laikų čia garsus ir stebuklingas Dievo Motinos su Vaikeliu paveikslas, skleidžiantis meilę ir ramybę bei guodžiantis tikinčiųjų širdis. Atlaidus vedė Pasvalio dekanas kun. Henrikas Kalpokas, savo pamoksle skatinęs atsigręžti į tikėjimą, kuris stiprina, gelbsti, gydo ir parodo tikrąjį kelią. Po šv. Mišių vyko šv. Mato Tarptautinio Vargonų Muzikos Festivalio koncertas, papuošęs atlaidus savo didinga vargonų muzika, kurią atliko Simona Liamo ir Jarūnė Barkauskaitė. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems ir papuošusiems šią gražią šventę!

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2021-08-17

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2023 www.zarasuparapija.lt