Kraunasi...

Gyvojo Rožinio draugijos XVI kongresas Panemunėlyje

 

Liepos 31-ąją Panemunėlio šv. Juozapo Globos parapijoje vyko Panevėžio vyskupijos Švč. Mergelės Marijos Gyvojo Rožinio draugijos XVI kongresas: „Švč. Dievo Motina mūsų tautos ir šeimų gyvenime“. Iš Zarasų dekanato įvairių parapijų vyko 49 piligrimai. Didelį maldininkų būrį, suvažiavusį iš įvairių Lietuvos parapijų, pasitiko labai gražiai išpuošta neogotikinė, raudonų plytų mūro šventovė. Kongresas pradėtas švč. Sakramento adoracija. Po Telšių kunigų seminarijos rektoriaus kun. Sauliaus Stumbros katechezės visiems susirinkusiesiems, Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM aukojo iškilmingas šv. Mišias. Kitais metais Gyvojo Rožinio draugijos Kongresas vyks Dusetų švč. Trejybės parapijoje.

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2021-08-01

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt