Kraunasi...

Panevėžio vyskupas susitiko su Zarasų dekanato kunigais

Gegužės 14 d. Zarasų švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje vyko Zarasų dekanato kunigų susirinkimas. Dalyvavo Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, dekanato kunigai iš Salako, Dusetų, Antazavės parapijų bei Tiberiados broliai iš Baltriškių. Šv. Mišiose vyskupas priminė gegužės mėnesio maldų į švč. Mergelę Mariją svarbą, ragino nepamiršti melstis ir už Lietuvos šeimas, ypač artėjant Sekminių šventėms prašyti šventosios Dvasios dovanų. Po šv. Mišių vykusioje konferencijoje Ganytojas aptarė sielovadinius klausimus, domėjosi dekanato parapijų pastoracine situacija bei kitomis aktualijomis.

Džiaugiamės ir esame dėkingi vyskupui Linui už mums skirtą laiką, dėmesį, palaikymą ir maldą.

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2021-05-15

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt