Kraunasi...

Gegužės 25 d. kviečiame paminėti Tarptautinę dingusių be žinios vaikų dieną

Gegužės 25 d. Lietuva kartu su visu pasauliu mini Tarptautinę dingusių be žinios vaikų dieną. Dingusių žmonių šeimų paramos centras ir Neformalaus bendradarbiavimo tinklo prieš prekybą žmonėmis ambasadoriai kviečia prisijungti prie Tarptautinės dingusių be žinios vaikų dienos paminėjimo dalyvaujant akcijoje „MES JŪSŲ NEUŽMIRŠOME!“.

Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė ir Neformalaus bendradarbiavimo tinklo prieš prekybą žmonėmis ambasadorė Rosita Gurskaja, kartu su Zarasų švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonu kun. dek. Vydu Juškėnu bei kitais rajono dvasininkais gegužės 25 d. kviečia patogiu laiku ateiti į Zarasų rajono bažnyčių šventorius ir ant pažymėtų medelių rišti rožinės arba žydros spalvos kaspinėlius (savo atsineštus).

Plaikstydamiesi vėjyje kaspinėliai simbolizuos laukimą, viltį ir tikėjimą, primins, kad mes neužmiršome dingusių vaikų ir laukiame jų grįžtančių…

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Zarasų rajono policijos komisariato informacija

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2021-05-21

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt