Kraunasi...

Kovo Artuma: tėvystėje mes kartu

 

 

Popiežiaus Pranciškaus pakviesti, dar gruodį pradėjome Šventojo Juozapo metus, o kovo 19-ąją jis skelbia dar ir Amoris Laetitia-Šeimos metų pradžią. Tad kovo Artuma – apie tėvystę ir tarnystės nuolankumą, apie viltį bet kokiomis gyvenimo sąlygomis kaip būtiną atsaką į krikščioniškąjį pašaukimą, apie atidą senstantiems, sergantiems, silpniausiems.

Kas ir kokie esame mes – savo namuose, bendruomenėje, Bažnyčioje? Kai tavo šeima – namuose, kai ji – parapijos žmonės ir kai šeima – Lietuva ir visa Bažnyčia? Kokie vaikai ir kokie tėvai esame? Artuma dalijasi apie įkvepiančius šeimos vyrų ir kunigų pavyzdžius.

 

 

 

 

Kovo mėnesio Artumos žurnalo numerį galite įsigyti Zarasų bažnyčioje

 

 

 

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2021-03-05

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2021 www.zarasuparapija.lt