Kraunasi...

Kviečiame dalyvauti!

 

 

Šv. Kalėdos kiekvienam iš mūsų yra bene pati didžiausia ir gražiausia metų šventė, kurią švenčia visi – ir dideli, ir maži. Kiekvienas iš mūsų įvairiai ir skirtingai žvelgiame ir išgyvename šv. Kalėdų laukimą bei Kūdikėlio Jėzaus Gimimą. Vieniems tai itin krikščioniška, su Dievu sietina, ramybės ir tylos reikalaujanti šventė, kiti kalbėdami apie šv. Kalėdų dvasią, niekada negalvoja apie užgimusį Kristų, kuris yra šios šventės pagrindinis akcentas ir neturėtų būti užmirštas. Kviečiame ir Jus visus pasidalyti savo mintimis, prisiminimais, išgyvenimais… O gal svajonėmis, linkėjimais, kurie pradžiugintų ir sušildytų kiekvieną širdį, kuriai dabar to labiausiai reikia. Laiškelių lauksime iki šv. Kalėdų, o Jūsų atsiųstomis mintimis pasidalysime parapijos laikraštuke, kurio formatas taip pat bus įkeltas ir į parapijos tinklalapį.

Palaiminto kelio Jums, mielieji, šio Advento kelionėje!

 

Kun. Vydas 

 

 

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-12-06


© 2022 www.zarasuparapija.lt