Kraunasi...

Lapkričio–gruodžio Artuma: gailestingumas ir teisingumas – santuoka neįmanoma?

 

 

 

Ar mūsų pasaulyje, išgyvenančiame ne tik pandeminę, bet ir žmogiškąją, ir Bažnyčios krizę, tebeįmanoma nesupriešinti teisingumo ir gailestingumo? Ar patys patyrėme gailestingumą ir teisingumą savo gyvenime? Ar padėjome tai patirti kitiems? Kaip galime būti gailestingi mus skaudinusiems? Ar būdami gailestingi sykiu esame ir teisingi? O gal žodžiai gailestingumas, teisingumas jau taip įgrisę, nes per daug jais svaidėmės?..

Kaip jaučiasi ir gyvena mūsų kunigai, su kokiais sunkumais jie susiduria? Ar pasauliečiai jiems gailestingi, ar teisingi? Ar mūsų bendruomenių oras nėra persmelktas susipriešinimo, sarkazmo ar net neapykantos? Ar gebame bendrauti, spręsti konfliktus ir gyventi tikra atjauta pirmiausia Bažnyčios viduje?..

 

 

 

 

Lapkričio–gruodžio Artumos žurnalo numerį galite įsigyti Zarasų bažnyčioje

 

 

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-11-07


© 2022 www.zarasuparapija.lt