Kraunasi...

Žolinės atlaidai Zarasuose

 

Rugpjūčio 15-ąją visuotinė Bažnyčia Lietuvoje švenčia švč. M. Marijos Ėmimo į dangų iškilmę – Žolinę. Zarasuose Žolinė ypatinga – tai didieji mūsų parapijos tituliniai atlaidai. Šiandien kiekvienas tikintysis pirmiausia skuba pagerbti Mergelės Marijos, todėl nuo pat ryto visi gausiai rinkosi į šv. Mišias savo rankose nešdami žolynų puokšteles. Pagrindinėse sumos šv. Mišiose kartu su tikinčiaisiais meldėsi ir atlaidų procesijai vadovavo Antazavės Dievo Apvaizdos parapijos klebonas kun. Vytautas Dagelis. Šv. Mišių pabaigoje buvo šventinami žolynai ir šių metų derlius, o po Eucharistijos šventimo palaiminti ir visi dalyvavę atlaiduose tikintieji.

Dėkojame visiems parapijiečiams – aukojusiems savo laiką, prisidėjusiems prie puošimo ir pasirengimo atlaidams darbų, choristams – garbinusiems švč. M. Mariją savo balsu, visiems procesijos dalyviams, patarnautojams, kunigams, ir visiems visiems tikintiesiems, kurie papuošė šią nuostabią Mergelės Marijos šventę savo buvimu. Te ieškant pagalbos, paguodos bei užtarimo Švenčiausios Mergelės Marijos gailestingoji širdis visuomet mus išgirsta ir prie savęs motiniškai teglaudžia.

 

 

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-08-15


© 2022 www.zarasuparapija.lt