Kraunasi...

Didžioji savaitė. Šv. Velykos

 

 

Nors šiais metais gražiausia pavasario šventė vyko neįprastai, karantino režime, tačiau tai nesutrukdė mums visiems medijų pagalba išgyventi didžiojo Velykų slėpinio. Balandžio 5 d. Kristau kančios – Verbų Sekmadieniu pradėjome švęsti Didžiąją savaitę – apmąstėme Kristaus kančią ir būsimą Jo prisikėlimą bei paminėjome Kristaus įžengimą į Jeruzalę. Didįjį Ketvirtadienį šventėme Eucharistijos bei Kunigystės sakramentų įsteigimą, Didįjį Penktadienį buvo pagarbintas Šventasis Kryžius, o Didįjį Šeštadienį šventėme Velyknakčio vigilijos pamaldas, kuriose atnaujinome savo Krikšto pažadus. Balandžio 12 d. Velykų ryte Šv. Mišiose iškilmingai paminėjome Jėzaus Kristaus prisikėlimą.

Palaimintų Šv. Velykų! Aleliuja!

 

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-04-12

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt