Kraunasi...

Dievo Žodžio sekmadienis

 

Šiandien Katalikų bažnyčioje pirmąjį sykį buvo švenčiamas Dievo Žodžio sekmadienis. Tokią liturginę naujovę popiežius Pranciškus įvedė šv. Jeronimo, Bažnyčios mokytojo, mirties 1600-ųjų metinių proga: Trečiąjį eilinį sekmadienį į liturginį kalendorių įrašyti kaip Dievo Žodžio sekmadienį. Šv. Jeronimas buvo ne tik gilaus tikėjimo bei dvasingumo šventasis, bet ir Biblijos vertėjas, kurio IV amžiuje parengto Biblijos vertimo į lotynų kalbą pagrindu parengtos visos ateinančių kartų visomis kalbomis išleistos Šventųjų Raštų knygos.

„Dievo Žodis yra saldus. Jis ragina mus dalytis juo su žmonėmis, kuriuos sutinkame savo gyvenime, kad taip išreikštume jame glūdinčios vilties tikrumą“. (plg. 1 Pt 3, 15–16)

 

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-01-26

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt