SVEIKINAME

„Pakanka nors krašteliu akies pažvelgti į kunigo širdies mažytį kampelį, paliesti jo sielos bent vieną stygą, ir atsivers nuostabi asmenybė, kilni ir didinga, kupina meilės, atlaidumo ir užuojautos artimam, nuskriaustam, atstumtam…“ Tokie nuostabūs žodžiai šiandien ir rytoj skambės mūsų mylimam dekanui – kun. VYDUI JUŠKĖNUI Jo GIMIMO DIENOS bei 20 METŲ KUNIGYSTĖS progomis.

Mielas kun. VYDAI, dalinate mums savo laiką, savo poilsį, savo sveikatą. Jūsų veide, visada spindinčiame giedra amžinybės rimtimi, mes matėme Kristaus veidą. Prigludę prie Jūsų širdies išpažintyje, sunkumuose, mes jautėme plakant Kristaus širdį.

Nuoširdžiai sveikiname Jus Gimimo dienos bei 20 metų kunigystės sukakties progomis ir linkime gausios Dievo palaimos, sveikatos, stiprybės, džiaugsmo tiesiant kelius Viešpačiui į žmonių širdis!

Su meile ir pagarba parapijiečiai

Kategorija Parapija

Grįžti atgal Paskelbta: 2018-08-08