Liepos-rugpjūčio Artuma: Trakų Dievo Motinos metai; o kas man yra Marija?

Vasarinė Artuma – kaip visad ypatinga – dvigubos apimties ir išskirtinė savo tema; šįkart – skirta ne tik Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metams pagerbti, bet ir pačiai Mergelei Marijai geriau pažinti. Kas nors pasakys – bet juk ir taip mes, katalikai, labai ją mylim ir gerai pažįstam! Bet ar tikrai? Taip, ypač vasarą švenčiame daug nuostabių atlaidų, susietų su Marija, o jos atvaizdas visuomenėje iki šių dienų išlikęs didingu, visa priimančios ir palydinčios motinos paveikslu. Tačiau ar bandome atvirom akim pažvelgti, kokiais būdais Marija įkvepia šių dienų moteris? Kaip suprantame jos dovaną šiandienos pasauliui? Ar galime amžinosios Mergelės melsti padėti išsaugoti mūsų šeimas ir stiprinti mūsų tikėjimą, tarpusavio vienybę? Ar mums ką nors reiškia gyventi Marijos žemėje?..

Liepos-rugpjūčio mėnesių Artumos žurnalo numerį galite įsigyti Zarasų bažnyčioje

Kategorija Parapija

Grįžti atgal Paskelbta: 2018-08-01