Kraunasi...

Motinos diena

 

„Ši diena yra svarbi visiems mums, nes ji yra Mamos diena. Dievas yra meilė ir Mama yra meilė“

 

Kiekvienais metais gegužės mėnesio pirmąjį sekmadienį Lietuvoje švenčiama Motinos diena. Šiais metais Motinos dieną šventėme gegužės 6–ąją, t.y. šeštąjį Velykų sekmadienį. Gausiai Zarasų bažnyčioje susirinkę tikintieji meldėsi už gyvas mamas, močiutes, dėkojo už Dievo joms suteiktą malonę – būti Mama. Po šv. Mišių visoms susirinkusioms Motinoms buvo teikiamas palaiminimas, su didžia pagarba bei dėkingumu dovanotas gėlės žiedas. Taip pat prisimintos ir į Amžinybę jau iškeliavusios Motinos. Kiekvienam iš mūsų iškyla Motinos didybė, kaip artimiausio žmogus pasaulyje, suteikusio gyvybę ir gyvenimo pradmenis, kurioje susijungia kančia ir meilė, nerimas ir pasiaukojimas. Mūsų gi pareiga yra visa tai suvokti ir įvertinti. Tad pagarba motinystei yra pagarba žmonijai, pagarba Kūrėjui, pagarba ir sau patiems, nes visi esame Motinų vaikai ir joms daug kuo skolingi.

 

 


Kategorija Galerija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2018-05-07


© 2024 www.zarasuparapija.lt