Kraunasi...

Sausio ARTUMA: kaip Šventoji Dvasia tampa ASMENIU mūsų gyvenime?

 

Artumos redakcija sveikina ką tik Kalėdose palaimintus ir Naujus metus pradedančius savo skaitytojus, autorius, bendradarbius, platintojus, rėmėjus, užtarėjus! Ir čia pat kviečia į naują kelionę drauge su ypatinga palydove – Šventąja Dvasia. Jai pažinti, daugiau gyvenimo su Ja patirti, o sykiu ir popiežiaus Pranciškaus galimam apsilankymui Lietuvoje pasiruošti skirsime 2018 metų Artumą.

Tad kaip toji Dvasia, prakilniausiais vardais vadinama, įvairiais simboliais vaizduojama, tampa mūsų atpažįstamu Asmeniu? Ką Jos vėjas, kuris pučia, kur nori, gaivina ir kuria nauja mūsų gyvenime? „Slėpiningas Kūrėjo dvelksmas“, – rašo Tomas Viluckas, pasak kurio, „Šventoji Dvasia – tai ir visa perskverbianti Dievo jėga, Jo kuriančioji galybė, kuri neįmanomus dalykus padaro įmanomus. Tai – paties Dievo kvėpavimas!“

 

 

Sausio mėnesio Artumos žurnalo numerį galite įsigyti Zarasų bažnyčioje

 

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2018-01-01

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt