Kraunasi...

Liepos 2 d. minima Švč. Mergelės Marijos, Šeimų Karalienės šventė

 

Žemaičių Kalvarijos Švč. M. Marijos Apsilankymo bažnyčios pagrindiniame altoriuje esantis paveikslas nuo seno garsėja stebuklingomis malonėmis. Vadintas Žemaitijos paguoda ir gyvastimi, jis jau beveik keturis šimtmečius susijęs su buvusiuose Garduose įsteigta Kalvarija ir puošia jau trečią dominikonų pastatytą bažnyčią. Maldininkai nuo seno itin gerbė šį Dievo Motinos paveikslą, jam kūrė giesmes. 2006 m. stebuklingasis Dievo Motinos su kūdikiu paveikslas buvo iškilmingai vainikuotas popiežiaus Benedikto XVI pašventintomis karūnomis, suteikiant jam Krikščioniškų Šeimų Karalienės titulą. Nuo 2007 m. liepos 2d. per Didžiuosius Kalvarijos atlaidus švenčiama šio titulo Marijos šventė. Šeimų Karalienės globai visi paveda savo šeimas, jose augančius vaikus ir vaikaičius ir meldžia, kad Šventosios Šeimos pavyzdžiu būtų kupini tikėjimo vilties, Dievo ir tarpusavio meilės šviesos.

 

Gyvoji Duona

 

 

 


Kategorija Kalendorius


Grįžti atgal Paskelbta: 2024-07-01


© 2024 www.zarasuparapija.lt