Kraunasi...

Sveikinimas Kovo 11-osios proga

 

 

Tauta kaip ir žmogus saugo svarbias datas, kurios žymi jos istorinius žingsnius: skaudžius, džiaugsmingus ir garbingus. Kasmet minima Kovo 11-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo šventė – mums primena visuotinio pasididžiavimo, vilties ir lūkesčių dieną, kuri suvienijo ir uždegė troškimu kurti laisvą, orų ir gražų tautos gyvenimą. Džiaugsmo ašaros, gausūs žmonių būriai skanduojantys užburiantį žodį „laisvė“, vėjyje plevėsuojanti ilgus metus slėpta trispalvė, pilnos besimeldžiančiųjų šventovės suvienijo tautą trapiu išsilaisvinimo stebuklu. Drąsiausi tautos vyrai ir moterys stojo ginti tėvynę Lietuvą ir kurti orią jos ateitį.

Tad sveikinu kiekvieną iš Jūsų ir linkiu visada gyventi Dievo vaikų laisve,

kuri didina bendrąjį gėrį, atiduodama save iki galo Dievui ir Tėvynei.

 

Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

 

 

Klebonas kun. dek. Vydas Juškėnas

 

 


Kategorija Parapija


Grįžti atgal Paskelbta: 2023-03-10

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2023 www.zarasuparapija.lt