Kraunasi...

Pelenų trečiadienis – pasninko ir maldos diena už taiką Ukrainoje

Popiežius Pranciškus visus paragino kovo 2 d., Pelenų trečiadienį, pasninkauti ir melstis už taiką Ukrainoje.

Skelbdamas pasninko ir maldos dieną, trečiadienį, vasario 23 d., po bendrosios audiencijos katechezės popiežius Pranciškus paragino „pagal Jėzaus mokymą pasipriešinti velniškai smurto beprasmybei Dievo ginklais – malda ir pasninku.“ Popiežius paaiškino, kad jis kreipiasi į visus – tikinčiuosius ir netikinčiuosius. „Dievas yra taikos, ne karo Dievas, visų mūsų, o ne tik kai kurių, Tėvas. Jis nori, kad būtume broliai, ne priešai“, – pasakė popiežius.

(SAK / Vatican News)


Kategorija Maldos Popiežius


Grįžti atgal Paskelbta: 2022-02-28

Naujausi straipsniai

Mėnesio populiariausi straipsniai© 2022 www.zarasuparapija.lt