Kraunasi...

Maldos ir pasninko diena už taiką

Penktadienį, vasario 23-ąją, popiežiaus Pranciškaus kvietimu minima speciali maldos ir pasninko diena už taiką.

Pats popiežius pranešė apie tai Vidudienio susitikime Šv. Petro aikštėje, vasario 4 dieną. Sukalbėjęs Viešpaties Angelo maldą, popiežius sakė, kad įvairiose pasaulio šalyse matydamas tebesitęsiančius konfliktus, jis nusprendė pakviesti visus tikinčiuosius penktadienį, vasario 23-ąją, pasninkauti ir melstis už taiką:

„Šią dieną aukosime visų pirma už Kongo Demokratinės Respublikos ir Pietų Sudano gyventojus. Kaip ir kitomis panašiomis progomis, kviečiu prie šios iniciatyvos savais būdais prisijungti brolius ir seseris kitus krikščionis ir kitų tikybų išpažinėjus. Kuo aš galiu pasitarnauti taikai? Aš tikrai galiu melstis, bet ne tiktai – visi galime sakyti „ne“ smurtui, tiek, kiek nuo mūsų priklauso“.

Smurtu laimėtos pergalės yra netikros pergalės. Tik darbuodamiesi vardan taikos siekiame visiems gėrio“.

 

 

 

Vatikano radijas

 

 


Kategorija Straipsniai


Grįžti atgal Paskelbta: 2018-02-23

Naujausi straipsniai© 2024 www.zarasuparapija.lt