Vasaros Artuma: Ar iš tiesų Bažnyčioje yra vietos pasauliečiams (vyrams ir moterims, jauniems ir seniems)?..


a- A+

 

 

 

Šįkart Artumoje apie tai, ar mūsų Bažnyčia išsivadavo iš klerikalizmo? Kuo ją praturtina vyras ir kuo – moteris? Kodėl Bažnyčioje Lietuvoje vyrų gerokai mažiau nei moterų? Ar jiems iš viso jos nereikia? Kaip Bažnyčioje pritaikyti vyrišką norą veikti? O ką Bažnyčioje, be maldos, gali veikti moterys? Esame girdėję: „Per moterį atėjo mirtis“, „nuodėmingosios Ievos dukterys“ ir pan. Ar keičiasi XXI amžiuje Bažnyčios požiūris į moteris?

Kita šio Artumos numerio tema – jauni ir seni – kelios kartos toje pačioje bažnyčioje… Kodėl tiek nedaug jaunimo teateina? Ką ir vieni, ir kiti galėtume padaryti, kad visi jaustumės gerai?

 

 

 

 

Vasaros Artumos žurnalo numerį galite įsigyti Zarasų bažnyčioje

 

 

 


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-07-02


Visos teisės saugomos © 2017 www.zarasuparapija.lt