Vaikų įrašymas į Švč. M. Marijos Rožinio ir Škaplieriaus draugiją


a- A+

 

 

Spalio 7-ąją, Rožinio Švč. Mergelės Marijos minėjimo šventėje, Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios už vaikus – šįmet pavasarį priėmusius Pirmąją šv. Komuniją. Ši diena ypatinga tuo, kad po šv. Mišių aukos buvo šventinami rožiniai ir škaplieriai, o vaikai įrašyti į Rožinio maldos mylėtojų bei Švč. M. Marijos Škaplieriaus draugiją. Vaikams buvo primenama, kad spalio mėnuo yra skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei ir Rožinio maldos kalbėjimui, kad rožiniai netaptų suvenyru – ši brangi malda turi būti kalbama nuolat.

Linkime vaikams nuolatinės Švč. Mergelės Marijos globos!

 

 

 

 

 

 

 


Grįžti atgal Paskelbta: 2018-10-07


Visos teisės saugomos © 2017 www.zarasuparapija.lt