Vaikų įrašymas į Rožinio ir Škaplieriaus mylėtojų draugiją


a- A+

 

 

Spalis – Rožinio maldos mėnuo, kada tikintieji visame pasaulyje skiria ypatingą dėmesį Rožinio maldai, taip pagerbdami Švč. Mergelę Mariją. Zarasų bažnyčioje kaip ir kasmet, taip ir šįmet, pirmąjį spalio sekmadienį vaikai – pavasarį priėmę Pirmąją šv. Komuniją, buvo įrašyti į Rožinio maldos mylėtojų bei Švč. M. Marijos Škaplieriaus gretas. Taip pat jau antri metai, kai mūsų mažieji parapijiečiai Švč. Mergelės Marijos garbei savo mažomis rankelėmis, sudėję visą savo meilę, švelnumą, savo gražiausias vaikiškas mintis ir tyrus troškimus, lipdė, gamino mažutėlių Rožinius dangiškajai Motinai Marijai. Nepamirškime Rožinio maldos svarbos ir galios ne tik Spalio mėnesį, bet visada, visomis gyvenimo akimirkomis melskimės – „Švenčiausioji Mergele Marija, Kristaus ir mūsų Motina, šiandien aš pasirenku Tave savo Globėja ir Gynėja.“

 

 

 

 


Grįžti atgal Paskelbta: 2019-10-07


Visos teisės saugomos © 2017 www.zarasuparapija.lt