Penkių pirštų malda


a- A+

Melstis labai paprasta. O ar bandei maldoje pasitelkti penkis rankos pirštus? Siūlau tokią seką.

 

Nykštys. Jis arčiausiai Tavęs, todėl pirmiausia melskis už tuos, kurie šalia, už tuos, kurie Tau brangūs.

Smilius. Šiuo pirštu rodome. Tegu jis Tau primena pasimelsti už tuos, kurie rūpinasi kitais, kurie gydo ir moko. Jiems labai reikia paramos ir išminties.

Didysis pirštas. Jis primena mūsų lyderius. Melskis už šalies vadovus, už tuos, kuriems tenka didžiausia atsakomybės našta. Mūsų lyderiams ypač reikia Dievo vedimo.

Bevardis pirštas. Bet kuris fortepijono mokytojas pasakys, kad tai silpniausias mūsų pirštas. Jis turi paskatinti melstis už silpniausius, visus tuos, kuriuos kamuoja ligos ar vargai. Niekada nebus per daug už juos melstis, nes Dievas yra vienintelis jų prieglobstis ir paguoda. Taip pat maldoje prisimink šeimas, kad jose netrūktų meilės, tarpusavio pagarbos ir kantrybės.

Mažylis. Mažiausias pirštas. Būtent toks ir aš esu prieš Dievo didybę. Kai jau būsi pasimeldęs už kitus, melskis už save, už tai, kad Dievas saugotų nuo puikybės ir padėtų Tau atskirti tikrus poreikius nuo įnorių.

 

Popiežius Pranciškus

 


Grįžti atgal Paskelbta: 2017-09-21


Visos teisės saugomos © 2017 www.zarasuparapija.lt