Pastoracinė taryba

Parapijoje yra įsteigta pastoracinė taryba, į kurią yra išrinkti pasauliečiai katalikai, kurie kartu su parapijos sielovados darbuotojais savo pagalba prisideda prie vykdomos pastoracinės veiklos.

Pastoracinei tarybai vadovauja parapijos klebonas – pastoracinės tarybos pirmininkas. Pastoracinė taryba turi patariamąjį balsą ir yra valdoma pagal vyskupijos ordinaro nustatytas taisykles.

Pastoracinė tarybos tikslas – padėti klebonui formuoti parapijos religinį gyvenimą, įtraukiant kuo daugiau tikinčiųjų į aktyvią veiklą, palaikyti parapijoje brolišką meilę ir sugyvenimą. Pastoracinė taryba puikiai jaučia parapijos gyvenimo ritmą, rūpesčius, problemas. Visi parapijos reikalai sprendžiami kolektyviai ir sutartinai.

Parapijos pastoracinis komitetas yra renkamas 5 metams. Pasibaigus kadencijai, parapijos pastoracinės tarybos sudėtis papildyta ir patvirtinta Panevėžio vyskupo Liongino Virbalo 2014-03-27.

Parapijos pastoracinę tarybą sudaro 12 narių.

1. Kun. Vydas Juškėnas – klebonas
  2. Kun. Feliksas Čiškauskas – vikaras