Mažutėlių Rožiniai

Kokia tyra vaikiška širdis, kokia beribė vaiko fantazija, kokios gražios vaikiškos mintys. Spalis – Marijos Rožinio mėnuo. Kiekvieną dieną meldžiantis į Švč. M. Mariją – gauname begalę malonių. Juk Marija – mūsų dangiškoji Motina, tai visų silpniausių ir mažutėlių Globėja. Šv. Rašte Jėzus kviečia: „Leiskite mažutėliams ateiti pas mane ir netrukdykite, nes tokių yra Dievo karalystė“ (Lk 18, 16). Jėzus kviečia ir pas savo Mamą, mūsų visų Mamą – Mariją. To vedini, mūsų Zarasų parapijos mažutėliai sudėjo visą savo meilę, savo švelnumą, savo gražiausias mintis ir svajas į Rožinius, kuriuos jų mažos rankelės lipdė, gamino iš įvairiausių sagų, saldainių, duonos gumulėlių… Tuos mažutėlių Rožinius darė iš meilės Jai – Marijai. Juk Dievo akyse maži vaikai, ligoniai, žmonės, nešantys vargų kryžius, ir yra mažutėliai, kuriems dažniausiai atsiveria dangus, pažerdamas malonės lietų. Dievo Motina, padėk mums visada būti tais Dievo mažutėliais, kurių gyvenimas būtų pripildytas tavo Sūnaus meilės ir malonės.

Kategorija Galerija Parapija

Grįžti atgal Paskelbta: 2018-10-08