Informacija dėl parapijos lankymo


a- A+

 

MIELI PARAPIJIEČIAI,

artėjant gražiausioms metų šventėms – šv. Kalėdoms, kaip įprasta visose katalikų parapijose pradedamas parapijiečių lankymas ir namų laiminimas. Deja, šie metai kitokie ne tik pasaulietinės visuomenės sluoksniuose, tačiau ir religinėse bendruomenėse. Atsižvelgiant į Lietuvos vyriausybės rekomendacijas, šiais metais parapijiečiai nebus lankomi dėl koronaviruso pandemijos grėsmės saugant vieni kitų sveikatą bei gyvybę. Tačiau, kaip žinote, parapijos gyvenimas nesustoja, mokami mokesčiai už patarnavimus, vyksta įvairiausi darbai gražinant, rūpinantis mūsų bendruomenės ir atvykstančių piligrimų gerove.

Kaip ir matėte, bažnyčios šventoriuje vyko rekonstrukcijos darbai esamiems takeliams dėl jų labai prastos būklės, kad vyresnio amžiaus ar neįgalūs tikintieji saugiau pasiektų mūsų bažnyčią. Likusius darbus planuojama pratęsti kitais metais, kuriems finansinė parama bus skiriama iš pačios religinės bendruomenės, t.y. parapijos lankymo surinktų bei parapijiečių aukojamų piniginių lėšų. Kadangi, kaip ir minėjau, šiais metais parapijiečiai nebus lankomi dėl vieni kitų saugumo, nuoširdžiai kviečiu prisidėti prie šių darbų apmokėjimo atnešant bažnyčiai skirtą auką į zakristiją ar parapijos raštinę.

Taip pat, artėja šaltasis metų laikas ir norime, kad mums patiems, ypatingai mūsų jauniesiems parapijiečiams, kurie ruošiasi sakramentams, ir visiems maldininkams, atvykstantiems piligrimams mūsų bažnyčioje būtų šilta ir jauku melstis, todėl nuoširdžiai dėkojame visiems, praeitais metais prisidėjusiems savo aukomis prie mūsų bažnyčios šildymo išlaidų padengimo ir pagal galimybes, nuoširdžiai prašome padėti padengti kasmėnesines šildymo išlaidas. Kviečiu nepamiršti, kad Dievo namai yra mūsų visų. Mes visi turime jais rūpintis, visi ateiname vienokių ar kitokių reikalų vedami. Tad tikrai nuoširdžiai iš anksto dėkoju visiems, atsiliepusiems į šį prašymą. Telaimina Dievas Jus ir Jūsų namus!

 

Su pagarba Jūsų parapijos klebonas

kun. dek. Vydas Juškėnas

 

 


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-10-30


Visos teisės saugomos © 2020 www.zarasuparapija.lt