Dievas randa kelius


a- A+

Kartais reikia daugiau dirbti, labiau įsiklausyti. Kaip sėjėjas turime paruošti žemę, kad ir kokie orai nusistovi. Mūsų gyvenimas panašus – yra giedrų ir apniukusių dienų, sėkmės ir nesėkmės akimirkų, bet turime ruošti savo širdis priimti tam, kas duodama. Dievas yra aukščiau ir žvelgia plačiau, Jis randa kelius, jeigu tik širdis atvira, jei tik Jo mes alkstame. Mes stengiamės laikytis tvarkos, bet net tuomet, kai tvarka ne tokia, kaip turėtų būti, kaip mes norėtume, Dievas ateina. Jis kuria ir iš chaoso. Puoselėkime savyje tą tikėjimą, pasitikėjimą Dievu, Jo veikimu, puoselėkime visa tai, kas yra geriausia, tą gerąją žemę, pabandykime išrauti piktžoles – savo aroganciją, pyktį, perdėtą teisumą, kuris kartais atrodo toks geras dalykas. Netgi moralinis teisumas kartais gali tapti kliūtimi, jeigu nėra meilės. Jeigu neturėsi žmogiškumo – nieko nelaimėsi, būsi tuščia vieta, nebus tavyje Dievo. Gali vaikščioti į bažnyčią kas sekmadienį, kiekvieną dieną, bet jei grūdas neduoda vaisiaus – kas iš jo?

Prašykime Dievo, kad paruoštų mūsų širdis – gerą žemę, kad grūdai duotų šimteriopų vaisių. Dievas gali subrandinti gausų derlių iš pačių menkiausių sėklelių: iš vienos šypsenos, iš vieno gero žodžio, iš šilto apkabinimo – tai paprasta, tai pasiekiama. Ženkime tą žingsnį drauge su Dievu.


Grįžti atgal Paskelbta: 2017-09-15


Visos teisės saugomos © 2017 www.zarasuparapija.lt