Didžioji savaitė. Šv. Velykos


a- A+

 

 

Nors šiais metais gražiausia pavasario šventė vyko neįprastai, karantino režime, tačiau tai nesutrukdė mums visiems medijų pagalba išgyventi didžiojo Velykų slėpinio. Balandžio 5 d. Kristau kančios – Verbų Sekmadieniu pradėjome švęsti Didžiąją savaitę – apmąstėme Kristaus kančią ir būsimą Jo prisikėlimą bei paminėjome Kristaus įžengimą į Jeruzalę. Didįjį Ketvirtadienį šventėme Eucharistijos bei Kunigystės sakramentų įsteigimą, Didįjį Penktadienį buvo pagarbintas Šventasis Kryžius, o Didįjį Šeštadienį šventėme Velyknakčio vigilijos pamaldas, kuriose atnaujinome savo Krikšto pažadus. Balandžio 12 d. Velykų ryte Šv. Mišiose iškilmingai paminėjome Jėzaus Kristaus prisikėlimą.

Palaimintų Šv. Velykų! Aleliuja!

 

 

 

 


Grįžti atgal Paskelbta: 2020-04-12


Visos teisės saugomos © 2017 www.zarasuparapija.lt