Aukų dėžutė

2proc

Primename, kad pagal LR Paramos ir labdaros Įstatymą galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2% praėjusiais metais valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Jei šia teise nepasinaudosite, pinigai liks valstybės biudžete ir bus panaudojami valstybės nuožiūra.

Paramą galite pervesti elektroniniu būdų:

• užpildytą prašymo formą FR0512 galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui,
  • arba voką su užpildyta prašymo forma išsiųsti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinio adreso.

Taisyklės kaip taisyklingai užpildyti formą, gali rasti paspaudus čia.

Rekvizitai:

Gavėjas: Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija

Adresas: Bažnyčios g. 3, LT-32132, Zarasai

Bankas: „Swedbank“, AB

Sąskaitos numeris: LT31 7300 0100 9307 2259

Įmonės kodas: 191270711

Dėkojame už jūsų gerumą ir aukas !

Grįžti atgal Paskelbta: 2016-09-21